google-site-verification=hMQhXCvBUxguOQehvT2caBb7sxlBIwhNcQQW3YtBNzw

Misyonumuz

 

HYTTR olarak amacımız, ülkemiz insanının kültürel, geleneksel ve yerel yapısına uygun hipnoterapi teknik ve yaklaşımlarının belirlenmesi, dünya uygulamalarının geçerlik ve güvenirliğinin saptanması, hipnoterapi uygulamalarının yasal altyapısının oluşturulması için savunuculuk (advocacy) ve iletişim ağı (networking) çalışmalarının yürütülmesi, ruh sağlığı profesyonellerinin hipnoterapi uygulama bilgi ve becerilerinin geliştirilmesine destek olunmasıdır.

Hipnozun önemli bir terapi yardımcısı ve tamamlayıcısı olduğunun bilinci içinde, hipnozu diğer terapi yaklaşımlarıyla entegre ya da birlikte kullanımına yönelik çalışmalar başlatmak ya da bu konuda başlayan çalışmaları desteklemek istiyoruz. Bu konuda her türlü yardıma hazır olduğumuz bilinmelidir.

Etkinliklerimizi üç ana başlık altında toplayabiliriz;

1-Araştırma geliştirme; Hipnotik Yeniden İşleme Terapisi, HYT bu konudaki ilk girişimimizdir. Araştırma- geliştirme ünitemiz çalışmalarına devam etmektedir.

2-Eğitim; Hipnotik Yeniden İşleme Terapisi, HYT, İleri Hipnoz Teknikleriyle HİPNOTERAPİ  ve Bilişsel Hipnoterapi eğitimlerimiz çeşitli illerde (İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya…) devam etmektedir.

3-Klinik Uygulama; Aldığım eğitimler ve Yüksek Lisans çalışmalarım doğrultusunda muayenehanemde (PSİKOTERA  Doktorlar Caddesi No: 28 Özberk Apt. K.3 -Denizli) danışanlarımı kabul etmekteyim. Psikoterapi ve Hipnoterapi temelli bir yaklaşımla bireysel ve grup terapileri uygulamaktayım.

UYARI: Bu sitenin yapım amacı; site aracılığıyla terapi ve tedavi düzenlemek değildir. Bu bağlamda site yönetimi herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Psikolojik sorunlarınız için yetkili bir terapistten yardım alınız.

Buradaki tüm yazılı ve görsel materyaller sadece bilgilendirme amacına yöneliktir.